środa, 19 sierpnia 2015

Krem BB - SkinFood, Mushroom Multi Care

Hej kochani!

Dziś mam dla Was post dotyczący kremu BB SkinFood, Mushroom Multi Care.

krem bb

Używam go jakieś dwa miesiące, a więc najwyższy czas coś o nim powiedzieć :)

Krem ma za zadanie rozjaśnić skórę, działać przeciwstarzeniowo, chronić przed słońcem oraz wyrównać koloryt skóry. Zawiera ekstrakt z grzybków i aloesu jak również filtr SPF 20 PA+

Moja opinia

Krem ma ładny zapach i ciekawe opakowanie. Jest dosyć gęsty, wystarczy niewielka jego ilość żeby pokryć całą twarz. Utrzymuje się długo, a buzia wygląda świeżo przez cały dzień. Dla osób które mają tłustą cerę może nie być trafiony. Natomiast dla osób z cerą suchą powinien być strzałem w dziesiątkę. Moją skórę ładnie nawilża, wyrównuje jej koloryt i pięknie ją rozświetla. Jest bardzo wydajny, wręcz ma się wrażenie, ze nie da się wykończyć opakowania ;)

Dla mnie jedynym jego minusem jest słabe krycie. Co prawda nie mam szczególnie problematycznej skóry i na co dzień nie potrzebuje silnego krycia, ale zdarzają się niespodzianki na twarzy z którymi ten krem sobie nie poradzi. Pamiętajmy, że nie takie jest jego główne zadanie, w końcu dzięki niemu twarz ma wyglądać świeżo, lekko i naturalnie o co zazwyczaj trudno używając cięższych podkładów. Z tego co wiem krem ma dwa odcienie: jasny ( o różowych tonach) i ciemniejszy (tony neutralne). Ja mam wersje ciemniejszą i chociaż nie należę do osób o ciemnej karnacji (raczej odwrotnie) to u mnie spisuje się znakomicie, ładnie wtapia się w skórę i nie tworzy efektu maski.

To by było na tyle ;) Post dosyć krótki, ale mam nadzieje ze znalazłyście przydatne dla Was informacje.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Hej! Jeśli masz jakieś uwagi, polecenia lub pytania śmiało pisz!

Copyright © Siedem po jutro , Blogger