wtorek, 28 listopada 2017

Test lakieru: klasyczna czerwień na paznokciach - Deep Red z Semilac

deep red Semilac

Hej kochani!

Zbliżają się święta i każda z nas chce w tym czasie wyglądać pięknie. Perfekcyjny makijaż i strój to nie wszystko, przydałyby się również zadbane paznokcie w kolorze oddającym klimat świąt. Dla mnie takim kolorem jest czerwień. Nie wyobrażam sobie tego gorącego okresu bez czerwieni w tle, także na paznokciach.
Oczywiście dla osób, które lubią czerwień na paznokciach ten kolor sprawdzi się przez cały rok. Ja zazwyczaj lubię różnorodność w kwestii doboru koloru lakieru i kieruje się również porą roku, chociaż myślę, że ostatnio te granice się zacierają i coraz częściej zimą na naszych pazurkach lądują pastele a latem mocniejsze kolory.

Klasyczna czerwień - Deep Red Semilac


Kolor, który dla mnie jest jedną z piękniejszych czerwieni z Semilac to Deep red o numerze 071. Ma on w sobie raczej chłodne tony, co mi bardzo odpowiada. Średnio się czuję w czerwieniach mających domieszkę pomarańczu. Zwyczajnie nie pasują one do mojego odcienia skóry, więc jeśli Ty również lepiej się czujesz w chłodnych odcieniach i kochasz czerwień to ten lakier będzie dla Ciebie. Kolor, który widzicie, na żywo jest dosyć ciemną czerwienią, bardziej wpada w bordo. W świetle dziennym można zauważyć ciemno-fioletową poświatę i bliżej mu do intensywnej wiśni. Jeśli chodzi o aplikację to nakłada się bezproblemowo. Krycie jest ok, dwie warstwy wystarczą na dobre zamalowanie płytki, chociaż dla perfekcjonistów lepiej mogą się sprawdzić trzy bardzo cienkie wartswy. W kwestii utwardzania w lampie również nie sprawił mi żadnych problemów.

Niżej kilka zdjęć z prezentacją lakieru. Niestety paznokcie trochę zaczęły mi się łamać i postanowiłam skrócić wszystkie, ale myślę, że ten kolor wygląda równie świetnie na krótkich paznokciach jak i na długich. Muszę również dodać, że bardzo starałam się oddać na zdjęciach jak wygląda on w rzeczywistości, ale wiadomo wszystko jest kwestią światła. W dziennym świetle jest nieco jasniejszy, w sztucznym - ciemniejszy.

semilac deep red

klasyczna czerwień Semilac

czerwień na paznokciach

Mam nadzieję, że post Wam się do czegoś przydał i ułatwił wybór koloru. Jeśli tak, zapraszam do komentowania :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Hej! Jeśli masz jakieś uwagi, polecenia lub pytania śmiało pisz!

Copyright © Siedem po jutro , Blogger